Co zrobić na wyprzedaży: Tanie ciasta i za ile je sprzedać



Jeśli planujesz sprzedaż pieców w celu zebrania pieniędzy na cele charytatywne lub szkoła dla dzieci je organizuje i chcesz coś upiec, to dobrze trafiłeś ...



Dowiedz się, co zrobić na wypiekę za pomocą naszej prostej kolekcji przepisów. Jeśli planujesz sprzedaż pieców w celu zebrania pieniędzy na cele charytatywne lub szkoła Twojego dziecka je organizuje i chcesz coś upiec, to dobrze trafiłeś.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci jak najlepiej wykorzystać sprzedaż wypieków - od tanich składników po zysk, jesteśmy tutaj, aby podzielić się naszą mądrą mądrością, jeśli chodzi o sprzedaż wypieków, abyś naprawdę mógł czerpać z niej jak najwięcej i podwoić swoje pieniądze przy każdym z twoich wypieków - w końcu chodzi o zysk!

Mamy wiele pysznych przepisów do wyboru i nie tylko powiedzieliśmy ci, dlaczego są doskonałym wyborem do wypieków piekarniczych, ale także zawęziliśmy zakres, ile będzie cię to kosztowało, i ile powinieneś sprzedać dla nich. Opracowaliśmy sposób na podwojenie pieniędzy przy sprzedaży ciast, ale nie obawiaj się pobierać nawet więcej niż sugerowaliśmy, jeśli uważasz, że twoje ciasta są tego warte.



Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 1 z 20

Podstawowe babeczki

Pierwsze na liście są te łatwe i tanie babeczki. Babeczki to idealna uczta do sprzedania na wyprzedaży. Możesz sprawić, by były proste i smaczne, lub jazzować je kremem, cukrowymi pasemkami ... wszelkiego rodzaju! Możesz zrobić mnóstwo babeczek za jednym razem - uruchom technikę przenośnika taśmowego, a skończysz w mgnieniu oka!

Zdobądź przepis: Podstawowa mieszanka ciastek

Aby zrobić 12 babeczek, potrzebujesz:

  • Masło = 41 p
  • Cukier drobny = 22 p
  • Mąka samozbierająca się = 5 szt
  • Jajka = 50 pensów
  • Mleko = 4szt
  • Ekstrakt waniliowy = 21szt
  • Papierowe etui = 7 szt
  • Razem: 1,50 £
    Cena za ciastko: 12szt

    Cena do sprzedaży (za babeczkę): co najmniej 24 pensy, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je za maksymalnie 1 £ po zdobyciu.

    Tanie dodatki:

    • Cukier puder
    • Buttercream
    • Nici cukru
    • Czekoladowe Słodycze


    • Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 2) z 20

      Cookies



      Ciasteczka to jeden z najprostszych wypieków, który można zaszeleść na wyprzedaży. Są nie tylko tanie w produkcji, ale możesz zrobić wiele za jednym razem, co oznacza, że ​​nie musisz spędzać godzin w kuchni. Od chipsów czekoladowych po suszone owoce - możesz dodawać do ciasteczek wszelkiego rodzaju pyszne dodatki, abyś miał także duży wybór.

      Zdobądź przepis: Ciasteczka z kawałkami czekolady

      Aby zrobić 20 ciasteczek, potrzebujesz:

      • Masło = 34 pensy
      • Jasnobrązowy cukier = 28p
      • Złoty syrop = 6szt
      • Esencja waniliowa = 11szt
      • Mąka samozbierająca się = 5 szt
      • Kawałki czekolady = 90szt

      Razem: 1,74 £
      Cena za ciasteczko:
      8p

      Cena do sprzedaży (za plik cookie) : co najmniej 16 pensów za plik cookie, aby podwoić twoje pieniądze. Sprzedaj je maksymalnie 50 pensów z dodatkami.

      Tanie dodatki

      • Chipsy czekoladowe; mleko, ciemne lub białe
      • rodzynki
      • Orzechy
      • Masło orzechowe


      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 3) z 20

      Whoopie Torty

      Whoopie Torty to świetna uczta, jeśli chodzi o wypieki. Nie tylko możesz eksperymentować z różnymi smakami, ale możesz także dodawać różne smakołyki, takie jak ptasie mleczko, świeże owoce i czekoladki! Będą wyglądać świetnie i wyróżniać się z tłumu, co oznacza, że ​​masz większe szanse na ich sprzedaż.

      Zdobądź przepis: Whoopie Torty

      Aby zrobić 20 ciastek Whoopie, będziesz potrzebować:

      • Zwykła mąka = 21szt
      • Proszek do pieczenia = 18szt
      • Wodorowęglan sodu = 18p
      • Cukier drobny = 25p
      • Masło (łącznie z nadzieniem) = 43 p
      • Jogurt Grecki = 37szt
      • Jajka = 33 pensy
      • Ekstrakt waniliowy = 11szt

      Razem: 2,06 £
      Cena za ciasto Whoopie:
      10szt

      Cena do sprzedaży (za placek Whoopie): co najmniej 20 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj je za 75 pensów - maksymalnie 1 £ z dodatkami.

      Tanie dodatki

      • Cukier puder
      • Maliny
      • Inne jagody: truskawki, jagody itp.
      • Przecier malinowy
      • Pianki



      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 4 z 20

      Ciasteczka



      porady dotyczące pierwszej pomocy

      Ciasteczka zawsze lubią smakołyki, jeśli chodzi o sprzedaż wypieków. Bogaty, ciemny
      i lepki, wszyscy są kuszeni tymi pysznymi przekąskami i możemy to zobaczyć
      dlaczego. Możesz zrobić dużą porcję ciastek za jednym razem i pokroić je
      kawałki gotowe do zakupu.

      Zdobądź przepis: Ciasteczka czekoladowe

      Aby zrobić 24 czekoladowe ciasteczka, będziesz potrzebować:

      • Ciemna czekolada = 2,00 £
      • Masło = 28 pensów
      • Cukier drobny = 37 p
      • Jajka = 67szt
      • Esencja waniliowa = 11szt
      • Mąka zwykła = 8szt
      • Proszek kakaowy = 87szt

      Razem: 4,38 £
      Cena sprzedaży za brownie:
      18szt

      Cena do sprzedaży (za brownie): co najmniej 36 pensów za brownie, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je za 50 pensów - maksymalnie 1 £, jeśli dodajesz różne dodatki.

      Tanie dodatki

      • Różna czekolada: biała, ciemna, mleczna itp.
      • Mieszane orzechy
      • rodzynki
      • Chipsy czekoladowe
      • Pianki


      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 5 z 20

      wyboista droga

      Rocky Road to jeden z najłatwiejszych przepisów na sprzedaż wypieków. ty
      po prostu potrzebuję dużo czekolady i różnych słodkich smakołyków, aby ją rozpuścić
      nad. Możesz nakarmić tylu ludzi jedną porcją kamienistej drogi.

      Zdobądź przepis: wyboista droga

      Aby zrobić 16 kamienistych dróg, potrzebujesz:

      • Masło = 28 pensów
      • Zwykła czekolada = 2,50 £
      • Złoty syrop = 8p
      • Maltesers = 1,11 £
      • Chipsy czekoladowe = 84p
      • Marshmallows = 59p
      • Herbatniki imbirowe = 15 szt

      Razem: 5,55 £
      Cena za kamienistą drogę:
      35p

      Cena do sprzedaży (za kamienistą drogą): co najmniej 70 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj je za maksymalnie 1 GBP, w zależności od tego, jak duże je wycinasz.



      To jest obraz 6 z 20

      Ciasto Bochenek

      Nie można pokonać klasycznego bochenka. Od chleba bananowego do bochenka herbaty, czasem klasyka jest najlepsza. Bochenek może również nakarmić wiele osób, pokroić je na plasterki lub podać je w całości - ciasta bochenek są świetne, jeśli chcesz szybko stworzyć gąbki o różnych smakach.

      Aby zrobić 1 ciasto bochenek na 8, potrzebujesz:

      • Masło = 17p
      • Cukier brązowy = 28 pensów
      • Jajko = 17 pensów
      • Banany = 42 pensy
      • Mąka samozbierająca się = 7 szt
      • Ziele angielskie = 7p
      • Suszone owoce = 3szt

      Razem: 1,21 £
      Cena za plasterek:
      15p

      Cena sprzedaży (za plasterek): co najmniej 30 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj je za maksymalnie 50 pensów za kromkę lub 4 funty za cały bochenek.

      Zdobądź przepis: Bananowy chleb



      To jest obraz 7 z 20

      Banialuki

      Zachowaj klasyczność, jeśli chodzi o krówki. Możesz zrobić mnóstwo małych kawałków za jednym razem, co oznacza, że ​​krówki są dość tanie. Sprzedawaj w przezroczystych torbach z małymi metkami - będą wyglądać fantazyjnie, ale nie złamią banku!

      Zdobądź przepis: Kremowa waniliowa krówka

      Aby zrobić 36 sztuk krówek, będziesz potrzebować:

      • Cukier granulowany = 58 p
      • Masło = 24p
      • Mleko = 13p
      • Odparowane mleko = 42 pensów
      • Ekstrakt waniliowy = 21szt
      • Torby = 13szt

      Razem: 1,71 £
      Cena za opakowanie 6 sztuk:
      28p

      Cena do sprzedaży (za opakowanie 6 sztuk): Co najmniej 56 pensów za torbę, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj je za maksymalnie 1 GBP za wstążkę i torbę.



      To jest obraz 8 z 20

      Ciastka zbożowe

      Kupowanie zbóż luzem może być dość tanie, więc jeśli szukasz opłacalnej receptury, ciasta na zboże są najlepszym rozwiązaniem. Od płatków kukurydzianych po ryżowe chrupki, po prostu dodaj rozpuszczoną czekoladę i pozwól lodówce wykonać resztę ciężkiej pracy - proste!

      Zdobądź przepis: Czekoladowe płatki kukurydziane

      Aby zrobić 12 czekoladowych płatków kukurydzianych, będziesz potrzebować:

      • Czekolada mleczna = 1,13 £
      • Masło = 14szt
      • Złoty syrop = 4szt
      • Płatki kukurydziane = 27szt

      Razem: 1,58 £
      Cena za ciasto:
      13p

      Cena sprzedaży (za ciasto): co najmniej 26 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je po 50 pensów za ciasto z dodatkami czekoladowymi, takimi jak Mini Jajka lub Smarties.

      Tanie dodatki

      • Mini Jajka
      • Smarties
      • Maltesers
      • Różna czekolada: mleczna, biała, ciemna itp.



      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 9 z 20

      Muffiny

      Babeczki są ulubionym produktem - możesz je obrócić jako zdrowe dla wszystkich kupujących, którzy starają się być dobrzy, lub możesz zapakować je z kawałkami czekolady na niegrzeczne smakołyki. Są świetne na każdą porę dnia, więc jeśli masz rano wyprzedaży, upewnij się, że babeczki są w menu.

      Zdobądź przepis: Mufinki jagodowe

      Aby zrobić 12 babeczek jagodowych, potrzebujesz:

      • Jagody = 1,17 £
      • Cukier drobny = 15 p
      • Masło = 28 pensów
      • Mąka samorosnąca = 9szt
      • Proszek do pieczenia = 18szt
      • Jajko = 33p
      • Ekstrakt waniliowy = 11szt
      • Mleko = 13p

      Razem: 2,44 £
      Cena za muffinkę:
      20szt

      Cena do sprzedaży (za muffinkę): co najmniej 40 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je za 50 pensów - maksymalnie 1 £ z jagodami lub z droższymi owocami.

      Tanie dodatki

      • Owoce mieszane: truskawki, jeżyny itp.
      • Chipsy czekoladowe
      • Orzechy i nasiona
      • Owies


      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 10 z 20

      Kwadraty

      Kwadraty są świetne do wypieków. Możesz zrobić dużą tacę według wybranego przepisu, a następnie pokroić ją na kawałki wielkości kęsa. Kwadraty świetnie nadają się również do eksperymentowania z różnymi kombinacjami smaków - od karmelowych krówek po batoniki z jagodami, będziesz rozpieszczany wyborem, podobnie jak kupujący!

      Zdobądź przepis: Dżemowe kwadraty kokosowe

      Aby zrobić 18 kwadratów, potrzebujesz:

      • Mleko = 2 pensy
      • Masło = 69p
      • Złoty cukier puder = 50p
      • Jajka = 50 pensów
      • Ekstrakt waniliowy = 11szt
      • Mąka samorosnąca = 41p
      • Dżem truskawkowy = 7szt
      • Orzech kokosowy = 12szt
      • Ziemniak = 42p

      Razem: 2,84 £
      Cena za kwadrat:
      16szt

      Cena do sprzedaży (za kwadrat): co najmniej 32 pensów za kwadrat, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je za maksymalnie 50 pensów, jeśli sprzedajesz z dodatkami lub do 1 £ z torbami na prezenty.

      Tanie dodatki

      • Inny dżem lub marmolada
      • Tarta czekolada
      • Słodki ziemniak
      • Dynia piżmowa


      To jest obraz 11 z 20

      Flapjacks

      Kto by pomyślał, że owies może być tak smaczny? Flapjacks są idealne do wypieków, ponieważ można kupować owies luzem, aby obniżyć koszty. Flapjack jest również prosty, szybki i tani do zrobienia - to także dobry piec, aby kusić również zdrowych użytkowników!

      Zdobądź przepis: Flapjack z chrupiącego masła orzechowego

      Aby zrobić 20 flapjacków, potrzebujesz:

      • Masło = 83p
      • Cukier Demerara = 40p
      • Złoty syrop = 22 pensy
      • Chrupiące masło orzechowe = 79szt
      • Owsianka = 34 szt
      • Ekstrakt waniliowy = 11szt

      Razem: 2,69 £
      Ceny flapjacka:
      13p

      Cena do sprzedaży (za flapjack): co najmniej 26 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je za maksimum 50 pensów za flajack z dodatkami takimi jak chipsy czekoladowe.

      Tanie dodatki

      • Chipsy czekoladowe
      • rodzynki
      • Orzechy


      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 12 z 20

      Bułeczki

      Możesz pomyśleć, że bułeczki są trochę zbyt eleganckie do wypieku, ale pomyśl jeszcze raz. Słodkie lub pikantne bułeczki są idealne do sprzedaży na wyprzedaży. Twoi kupujący poczują się, jakby otrzymywali odpowiednią przekąskę, zwłaszcza jeśli podano im świeżą śmietanę i dżem. Nie martw się jednak, dzięki tym wypiekom osiągniesz słodki zysk, ponieważ są one super tanie w produkcji.

      Zdobądź przepis: Bułeczki

      Aby zrobić 9 bułeczek, potrzebujesz:

      • Mąka samorosnąca = 8szt
      • Proszek do pieczenia = 18szt
      • Masło = 13 p
      • Cukier drobny = 7 p
      • Sułtanki = 8p
      • Jajko = 17 pensów
      • Mleko = 9szt

      Razem: 80p
      Cena za bułkę:
      8p

      Cena do podania (na scone): co najmniej 16 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je za maksymalnie 50 pensów - 1 £, jeśli dodasz świeżą śmietanę i dżem.

      Tanie dodatki

      • Gęstą śmietanę
      • Zegar
      • Chipsy czekoladowe
      • Suszone owoce


      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 13 z 20

      Florentczycy

      Florentiny są znacznie łatwiejsze do zrobienia, niż myślisz, i możesz zarabiać za jednym razem. Wyglądają dobrze, dobrze smakują i na pewno będą wielkim hitem na wyprzedaży.

      Zdobądź przepis: Florentyny Czekoladowe

      Aby stworzyć 16 florentyn, potrzebujesz:

      • Masło = 14szt
      • Cukier Demerara = 11 p
      • Miód = 13p
      • Mąka zwykła = 2szt
      • Wiśnie Glace = 13szt
      • Skórka kandyzowana = 18szt
      • Płatki migdałowe = 47p
      • Ciemna czekolada = 1,70 £

      Razem: 2,88 £
      Cena za florentynę:
      18szt

      Cena sprzedaży (za florentynę): co najmniej 36 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj je za maksymalnie 50 pensów, jeśli zdecydujesz się sprzedawać je pojedynczo.

      Tanie dodatki

      • Inna czekolada: biała, mleczna
      • Suszone owoce
      • Torby na prezenty



      To jest obraz 14 z 20

      Pianki

      Być może nie kojarzysz prawoślazu ze sprzedażą wypieków, ale wydaje się, że w Ameryce jest to wściekłość. Te łatwe do przyrządzenia smakołyki są tak tanie - wystarczy kupić opakowanie zbiorcze i przykryć je czekoladą i cukrami - proste!

      Zdobądź przepis: Zamiatane paluszki Zefir

      Aby zrobić 10 paluszków ptasie mleczko, potrzebujesz:

      • Czekolada mleczna = 1,13 £
      • Pianki = 1,17 £
      • Nici cukru = 1,28 £
      • Szaszłyki = 1,07 £

      Razem: 4,65 £
      Cena za kij marshmallow:
      46p

      Cena do sprzedaży (za kij marshmallow): co najmniej 92 pensy, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj je za maksymalnie 1 £ za kij.

      Tanie dodatki

      • Różne czekoladki: mleczne, ciemne, białe itp.
      • Nici cukrowe: czekoladowe, wielokolorowe



      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 15 z 20

      Kruche milionery

      Wszyscy uwielbiają klasyczne kruche milionery - warstwa po warstwie herbatników, karmelu i czekolady, czego nie kochać? Możesz pokroić kruche ciasto na małe kawałki i sprzedać je w przezroczystych torbach - burzą!

      Zdobądź przepis: Kruche milionery

      Aby zrobić 8 kruchego ciasta, potrzebujesz: Masło = 41p Caster Cukier = 12p Mąka zwykła = 18p Gotowy karmel = 2,10 £ Ciemna czekolada = 2,80 £

      Razem: 5,61 £
      Cena za kruche:
      70p

      Cena sprzedaży (za kruche): 1,40 £, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj im maksymalnie 2 GBP, w zależności od tego, jak duże je pokroisz.

      Tanie dodatki
      Domowy karmel

      • Złoty cukier puder = 35p
      • Masło = 80 pensów
      • Syrop = 19p
      • Mleko skondensowane = 1,00 £


      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 16 z 20

      Tarty

      Istnieje wiele powodów, dla których powinieneś robić tarty, aby piec na wyprzedaży - są łatwe do zrobienia, możesz zrobić dużo w partii i przyniosą ci również dobry zysk! Najlepiej z tym, co łaskocze Twoje fantazje, lub wybierz te tanie tarty z dżemem!

      Zdobądź przepis: Tarty z dżemem

      Aby zrobić 12 tarta z dżemem, potrzebujesz:

      • Mąka zwykła = 12 szt
      • Masło = 15 pensów
      • Cukier drobny = 8p
      • Jajko = 17 pensów
      • Godziny = 29p

      Razem: 81P
      Cena za tartę:
      6szt

      Cena sprzedaży (za tartę): co najmniej 12 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je maksymalnie 50p z cukrem pudrem lub odmianami marmolady.

      Tani dodatek

      • Cukier puder
      • Marmolada
      • Dżem malinowy
      • świeże jagody



      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 17 z 20

      Czekoladowe Trufle

      Czekoladowe trufle sprawią cuda na wyprzedaży. Możesz zrobić tak wiele za jednym razem, a wszystko, co musisz zrobić, to pozostawić im spokój, przygotowując inne wypieki na sprzedaż. Możesz je sprzedawać w pudełkach prezentowych jako specjalny prezent lub w przezroczystych torbach.

      Zdobądź przepis: Czekoladowe trufle Gordona Ramsaya

      Aby zrobić 80 czekoladowych trufli, potrzebujesz:

      • Podwójny krem ​​= 75p
      • Pojedynczy krem ​​= 53szt
      • Mennica = 1,00 £
      • Ciemna czekolada = 5,00 £
      • Masło = 30 pensów
      • Miód = 31p

      Razem: 7,89 £
      Cena za torbę:
      49p

      Cena do sprzedaży (za 5 w torbie): co najmniej 98 pensów za torbę, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj je za maksymalnie 1,50 GBP z dodatkami.

      Tani dodatek

      • Różne czekoladki: mleczne, ciemne, białe itp.
      • Orzech kokosowy
      • Mieszane orzechy
      • Kakao w proszku
      • Kruszone batoniki czekoladowe
      • Kruche ciastka amaretti
      • Wstążki i pudełka na prezenty



      To jest obraz 18 z 20

      Ciasto wyskakuje

      Wyskakiwanie ciastek jest znacznie łatwiejsze niż myślisz. Wyglądają fantazyjnie, ale tak naprawdę nie psują banku, a dzięki podstawowej recepturze, takiej jak nasza, będziesz w stanie wykonać ładunki za jednym razem. Topiące cukierki można kupić online, aby zaoszczędzić grosze.

      Zdobądź przepis: Wyskakuje podstawowe ciasto

      Aby zrobić 20 ciastek, będziesz potrzebować:

      • Masło = 55p
      • Cukier drobny = 22 p
      • Ekstrakt waniliowy = 21szt
      • Jajka = 33 pensy
      • Mąka samorosnąca = 14szt
      • Mleko = 8 pensów
      • Twarożek = 18szt
      • Cukier puder = 38p
      • Cukierki topią się = 2,90 £
      • Lollipop laski = 1,07 £

      Razem: 6,06 £
      Cena za pop ciasto:
      30szt

      Cena do sprzedaży (za pop ciasto): co najmniej 60 pensów, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedaj im maksymalnie 1 £ z dodatkami.

      Tanie dodatki

      • Nici cukru
      • Chipsy czekoladowe
      • Kremówka do dekoracji



      To jest obraz 19 z 20

      Blondies

      Jeśli ciasteczka działają, blondynki też będą! Te klasyki białej czekolady są naprawdę proste i również smakują wyśmienicie. Możesz pakować je ze świeżymi jagodami i kurzem cukrem pudrem - są idealne, aby kusić kogoś, aby spróbował czegoś nowego!

      Zdobądź przepis: Blondi z białej czekolady i malin

      Aby zrobić 12 blondynek, będziesz potrzebować:

      • Biała czekolada = 2,26 £
      • Masło = 28 pensów
      • Jajka = 50 pensów
      • Cukier drobny = 8p
      • Esencja waniliowa = 11szt
      • Mąka samozbierająca się = 16 szt
      • Proszek do pieczenia = 18szt
      • Maliny = 2,25 £

      Razem: 5,82 £
      Cena za blondie:
      48p

      Cena do sprzedaży (za blondie): co najmniej 96 pensów za blondie, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je za maksymalnie 1–1,20 GBP z dodatkami lub torbami na prezenty.

      Tanie dodatki

      • Różna czekolada: mleczna, ciemna, biała itp.
      • Jagody mieszane: jeżyny, truskawki



      Źródło zdjęcia: TI Media Limited To jest zdjęcie 20 z 20

      Pączki

      Zaskocz swoich kupujących, szeleszcząc porcję domowych pączków. Nie tylko będą pachnieć przepysznie, zachęcając kupujących do wypieku piekarni do zakupu, ale także będą dobrze wyglądać - zwłaszcza jeśli prezentujesz je na patykach lub wysoko na niebie!

      Zdobądź przepis: Pączki z pierścieniem cynamonu

      Aby zrobić 20 pączków, potrzebujesz:

      • Mąka samorosnąca = 40p
      • Proszek do pieczenia = 18szt
      • Cukier drobny = 30p
      • Jajka = 33 pensy
      • Olej słonecznikowy = 4 p
      • Mleko = 9szt
      • Cynamon = 18p

      Razem: 1,43 £
      Cena za pączek:
      7szt

      Cena do sprzedaży (za pączka): co najmniej 14 pensów za pączka, aby podwoić swoje pieniądze. Sprzedawaj je w maksymalnej cenie 50 pensów z dodatkami, takimi jak na patyczkach lub w innych dodatkach, takich jak czekolada.

      Tanie dodatki

      • Szaszłyki / patyczki
      • Różna czekolada: ciemna, mleczna, biała itp.
      • Nici cukru
      • Mieszane orzechy


      Gdzie teraz?
      Przepisy na ciasto
      40 łatwych przepisów na pieczenie tac
      Co upiec na szkolny festyn

Czytaj Obok

McDonald's przywraca Maltesers, Smarties i Oreo McFlurries